biuro@ziolkowskastudio.pl 663 811 791

W codziennej pracy architekta kierujemy się szeroko rozumianą estetyką, ekonomią rozwiązań i dbałością o detale. Łączymy tradycyjne rozwiązania z aktualnymi trendami.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę wszystkich etapów przygotowania inwestycji – od momentu szkiców koncepcyjnych i projektowania, poprzez kwestie formalne i urzędowe, aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Oferujemy również nadzór autorski podczas realizacji projektu.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności na obszarze województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Współpracujemy z doświadczonymi geotechnikami, geodetami, konstruktorami oraz projektantami branży sanitarnej, elektrycznej i drogowej. Wedle potrzeb polecamy zaprzyjaźnionych architektów wnętrz i krajobrazu.

Jestem absolwentką wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej oraz wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska na kierunku Budownictwo. Jako członkini Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów posiadam uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Wieloletnia współpraca z biurami architektonicznymi pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w projektowaniu obiektów mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej.